Niezbędnik przy cięciu wykładzin

awia na prostotę i skuteczność - nie jest może bardzo innowacyjne, ale na pewno zdaje egzamin śpiewająco. Cała regulacja opiera się na elemencie dystansującym który wprowadzamy do urządzenia i tym samym otrzymujemy przycinak z

Niezbędnik przy cięciu wykładzin Nie masz czym przyciąć wykładziny? Już nie na długo, wystarczy że klikniesz ten link -

Element dystansujący

Różne przycinaki w różny sposób rozwiązują ten problem, jednak podejśći Greencut'a stawia na prostotę i skuteczność - nie jest może bardzo innowacyjne, ale na pewno zdaje egzamin śpiewająco.

Cała regulacja opiera się na elemencie dystansującym który wprowadzamy do urządzenia i tym samym otrzymujemy przycinak z trwale ustawioną szerokością cięcia - nic nam się nie rozleguluje ani nie zmieni podczas cięcia. Koncepcja tego mechanizmu jest banalna, ale w raz z wysoką jakością wykonania, stanowi bardzo miłą i poręczną w użytkowaniu część całego urządzenia - w dodatku część która będzie mocno eksploatowana, tak więc jakość i prostota wykonania są w tym przypadku bardzo ważne.

Podsumowując, ten podstawowy element każdego przycinaka w przypadku Greencut'a jest wykonany bez zarzutu. W trakcie pracy z urządzeniem, regulacja szerokości przycinania nie powinna nam sprawiać żadnych problemów.


Do czego używamy tego narzędzia

Jeśli kogoś interesuje, co tak ochoczo tniemy tymi wszystkim przycinakami, tylko po to by części się pozbyć, a resztę przykleić, to z pomocą przychodzi nam Wikipedia:

Linoleum ? materiał składający się z warstwy barwionej w masie utwardzonej masy plastycznej (o podstawowym składzie: olej lniany, kalafonia i mączka drzewna lub korkowa), nałożonej na płótno jutowe (lub podobną tkaninę), stosowana głównie jako wykładzina podłogowa, ale również jako materiał na matryce linorytowe. Technologia produkcji linoleum została opatentowana w 1860 roku przez Anglika, Fredericka Waltona. Mimo, iż w drugiej połowie XX wieku wykładziny PVC niemal całkowicie zastąpiły linoleum, jego nazwa wciąż znajduje się w powszechnym użyciu

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Linoleum


Z czego są wykładziny?

Jeśli podobne pytanie kiedyś zaprzątało wam głowę, oto odpowiedź na nie:

Poli(chlorek winylu) (polichlorek winylu, PVC, PCW) ? polimer syntetyczny z grupy polimerów winylowych, otrzymywany w wyniku polimeryzacji chlorku winylu. Stosowany do wytwarzania tworzyw sztucznych. Ma właściwości termoplastyczne, charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest odporny na działanie wielu rozpuszczalników.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Poli%28chlorek_winylu%29



© 2019 http://adpromo.waw.pl/